Chcete zdvojnásobit hodnotu své firmy za 1 rok?

 

Naučte se myslet a jednat jako aktivní investor!

Vyplňte jméno a email a získejte tento ebook zdarma

Naučte se ve svém podnikání myslet a jednat jako aktivní investor!

Jednejte jako aktivní investor

Ptáte se někdy:

Jak zdvojnásobím hodnotu své firmy za 1 rok?

Jak zjistím současnou hodnotu své firmy?

Jak mohu vlastnit firmu a zároveň být na ní nezávislý?

Jsem ochotný dovolit své firmě, aby byla úspěšná i beze mně?

Pokud si kladete tyto nebo podobné otázky, tak mám pro Vás řešení: jednejte ve své firmě jako aktivní investor. Proč je pro podnikatele nezbytné jednat jako aktivní investor?

Protože aktivní investor pracuje " na firmě" a ne "ve firmě". Investuje proto čas, energii, znalosti, zkušenosti a peníze do uspořádání podnikatelského modelu a vnitřních systémů profesionálně řízené firmy, která funguje i bez jeho denní přítomnosti. Tím výrazně zvyšuje hodnotu firmy.

Chcete se dozvědět více? Stáhněte si ebook „Naučte se ve svém podnikání myslet jako aktivní investor“

Aktivní investor

Jmenuji se Václav Sušeň a ve svém životě jsem prošel přerodem od zaměstnance k aktivnímu investorovi. Pracoval jsem na manažerských pozicích v mnoha českých i mezinárodních firmách a to jak v Čechách, tak i v zahraničí. Pro Accenture (globální konzultační firma) jsem pracoval na nastavení center sdílených služeb pro globální zákazníky v těchto zemích: Polsko, Rumunsko, Mauricius, Brazílie, Argentina, USA. Řídil jsem zavádění a vylepšování podnikatelských modelů a vnitřních firemních systémů, které vedlo ke zlepšení kvality poskytovaných služeb a snížení nákladů klientů.

 Ve své profesní kariéře jsem viděl mnoho firem a pochopil, že firmy, které investovali do vybudování funkčního podnikatelského modelu a zavedení vnitřních systémů a jasných procesů, jsou pro majitele opravdovým aktivem. Takováto profesionálně řízená firma je opravdovou investicí a přináší majiteli pravidelně peníze, i když v ní již sám nepracuje.

To je důvod, proč jsem se rozhodl, zaměřit se na majitele malých a středních českých firem, kteří potřebují aktivního investora. Jako aktivní investor jim pomáhám jejich firmu výrazně zhodnotit tím, že je mimo jiné učím pracovat více "na firmě" a méně "ve firmě".

Proč je tedy pro majitele důležité začít myslet jako aktivní investor a pracovat "na firmě"? Každý majitel chce, aby jeho firma dlouhodobě prosperovala, dosahovala pravidelně zisk, přinášela mu dostatek peněz, které potřebuje pro to, aby měl více času na sebe, rodinu, přátele, záliby, koníčky, cestování, ... Prostě aby ve firmě nemusel trávit tolik času a měl jistotu, že má vše pod kontrolou.

Jak toho dosáhnout? Pro takové majitele firem nabízím spolupráci na transformaci firmy. Společně navrhneme a zavedeme nový funkční podnikatelský model firmy a interní systémy, které jsou postavené na jasných a dokumentovaných procesech. Využijeme základní princip franšízy: systém řídí podnikání a lidé řídí systém!

 

Proč budete nadšení?

Pochopíte jak zvýšit hodnotu své firmy.

Zjistíte jak myslí aktivní investor.

Poslední články na blogu

Dnešní svět je plný konkurenčních hodnotových nabídek, které bojují o stejné zákazníky a jejich limitovanou pozornost. Například…
Celý článek
Často se priority zákazníků mění podle kontextu. Proto je nutné kontext vždy zvážit před tvorbou hodnotové nabídky.…
Celý článek
Pro fungování některých podnikatelských modelů potřebujeme propojení několika hodnotových nabídek a zákaznických segmentů. V takové případě musíme zajistit…
Celý článek